Галерея

Експерименти в гостини завітали, Щоб світ ми краще розпізнали.Цікавого в світі дуже багато,Всі секрети ми хочемо знати. Тиждень експериментів у ДНЗ 5 "Вербиченька", пройшов цікаво. Діти щодня дізнавалися щось нове. Разом з вихователями проводили досліди, порівнювали, аналізували. Із великим задоволенням ставали справжніми дослідниками, хіміками та пошуковцями.

Gepostet von Інна Климчук am Freitag, 7. August 2020

Експерименти в гостини завітали,

Щоб світ ми краще розпізнали.

Цікавого в світі дуже багато,

Всі секрети ми хочемо знати.

Тиждень експериментів у ДНЗ 5 “Вербиченька”, пройшов цікаво. Діти щодня дізнавалися щось нове. Разом з вихователями проводили досліди, порівнювали, аналізували. Із великим задоволенням ставали справжніми дослідниками, хіміками та пошуковцями.

Квест для дітей – це гра, це пригоди, це гарний настрій, а квест на самокатах – це в десятки разів більше вражень та емоцій. Разом з вихователем Наумовою Т.В. діти групи "Мрійники" подолали маршрут, на якому було багато різноманітних ігрових, рухових та інтелектуальних завдань. Подорож на самокатах "За здоров'ям з рюкзачками" видалась цікавою годиною веселощів, азарту, спортивного духу та настрою.

Gepostet von Інна Климчук am Freitag, 31. Juli 2020

Квест для дітей  це гра, це пригоди, це гарний настрій, а квест на самокатах  це в десятки разів більше вражень та емоцій. Разом з вихователем Наумовою Т.В. діти групи “Мрійники” подолали маршрут, на якому було багато різноманітних ігрових, рухових та інтелектуальних завдань. Подорож на самокатах “За здоров’ям з рюкзачками” видалась цікавою годиною веселощів, азарту, спортивного духу та настрою.

У "Вербиченьці " весело, цікаво та з користю пройшов літній тиждень спорту та здоров'я. Наші дошкільнята зміцнювали здоров'я, загартовувались, покращували фізичний розвиток, дізнались багато необхідного та повчального про здоровий спосіб життя.

Gepostet von Інна Климчук am Freitag, 31. Juli 2020

У “Вербиченьці ” весело, цікаво та з користю пройшов літній тиждень спорту та здоров’я. Наші дошкільнята зміцнювали здоров’я,загартовувались, покращували фізичний розвиток,дізнались багато необхідного та повчального про здоровий спосіб життя

 

"Казка двері відчинила, малят у гості запросила!". Під такою назвою пройшов літній тиждень в ДНЗ N 5 "Вербиченька" м.Бердичева з цікавими заняттями, іграми, вікторинами, театралізованими та ляльковими виставами. Діти щодня поринали в казкову атмосферу, зустрічались з героями улюблених казочок і весело проводили час.

Gepostet von Інна Климчук am Dienstag, 28. Juli 2020

“Казка двері відчинила  малят у гості запросила!”. Під такою назвою пройшов літній тиждень в ДНЗ N 5 “Вербиченька” мБердичева з цікавими заняттями,іграми, вікторинами,театралізованими та ляльковими виставами.Діти щодня поринали в казкову атмосферу,зустрічались з героями улюблених казочок і весело проводили час

Літо – це саме той час, коли природа багата кольорами. Діти найчастіше називають зелений, червоний, жовтий, синій кольори своіми улюбленими, іх цікавить усе яскраве, незвичне. Під час кольорового тижня всі оздоровились, збагатились позитивними емоціями та гарним веселковим настроєм!

Gepostet von Ірина Романюк am Donnerstag, 23. Juli 2020

Літо -це саме той час,коли природа багата кольорами Діти найчастіше називають зелений,червоний, жовтий,синій кольори своіми улюбленими,іх цікавить усе яскраве незвичне Під час кольорового тижня всі оздоровились,збагатились позитивними емоціями та гарним веселковим настроєм.