Колектив

 

              Сінько Аліна Борисівна,

вихователь, народилась 25 червня 1973р.

 Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1992р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь в дошкільному закладі.

Педагогічну діяльність розпочала з 1992р. у ДНЗ №5.

У 2009р. за результатами атестації присвоєно звання вихователь-методист.

У 2018р підвищила кваліфікацію у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Алла Анатоліївна вихователь, народилась 18 вересня 1972 року.

Закінчила у 1991році Бердичівське педагогічне училище за спеціальнстю «Дошкільна освіта», здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку.

Педагогічну діяльність розпочала у  вересні 1991році в дитячому садочку села Андріяшівка на посаді вихователь, а з листопада 2001року працює вихователем в  ЗДО№5 «Вербиченька» м.Бердичева.

        Редич Лариса Василівна, вихователь, народилась 2 жовтня 1978 року.

        Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1997р. за спеціальністю «Дошкільне виховання», присвоєно кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку, керівник образотворчої діяльності в дошкільному закладі; Житомирський державний педагогічний університет ім. Івана Франка у 2003р. і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.

          З серпня 2012р. працює вихователем у ДНЗ № 5.

          У 2015р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Степанюк Олена Василівна,вихователь,народилася 13 січня 1994.Закінчила в 2013 Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю “Дошкільна Освіта”, здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку з правом навчання англійської мови.У 2017 здобула ступінь бакалавра у Житомирському державному університеті ім. І. Франка за напрямом Іноземна Філологія та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови та зарубіжної літератури. У 2019р підвищила кваліфікацію у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Радківська Дарина Олегівна, вихователь, народилася 13 вересня 1997 року. В 2016 році закінчила Бердичівський педагогічний коледж з спеціальністю “Дошкільна освіта”, здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку з правом викладання англійської мови. Педагогічну діяльність почала 2016 році. Стаж роботи вихователя 4 роки. Стаж роботи керівника гуртка — 4 роки.

Інжиєвська Аліна Володимирівна, вихователь 1 молодшої групи «Грайлики»,  керівник гуртка з англійської мови, народилась 29 березня  1997р.

            Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2016р. за спеціальністю «Дошкільна освіта», здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку, з правом викладання англійської мови. У 2019 закінчила Національний авіаційний університет і здобула ступінь бакалавра.

            Свою педагогічну діяльність розпочала у 2016 році вихователем середньої групи та керівником гуртка англійської мови «English speaker».  З 2017 року працює з дітьми 3-го року життя.

 

Мельничук Олеся Юріївна, вихователь , народилась 25 квітня 2000 р.

 Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2019 р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь з правом викладання англійської мови . Навчаюсь на заочній формі навчання у Житомирському державному педагогічному університеті імені Івана Франка з 2017 року на спеціальності «Початкова освіта».

Педагогічну діяльність розпочала з 19 листопада 2018 р. у ЗДО№5 «Вербиченька».

Тарасенко Світлана Василівна, вихователь групи «Грайлики», народилася 22 серпня 2000р.

Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2019р., по спеціальності « Дошкільне виховання» за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, вихователь логопедичних груп.

Навчається на 1 курсі Житомирського державного університету ім.Івана Франка.

З 2 жовтня 2018р. працює вихователем дошкільного навчального закладу№ 5.

Федорова Наталія Анатоліївна  практичний психолог,народилась

4 вересня 1977 року.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1996 році  по спеціальності

 « Дошкільне виховання» за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку;

Житомирський державний університет ім. І.Франка у 2004 році за спеціальністю « Початкове навчання . Психологія» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів та практичного психолога у закладах освіти.

Працювала 2017- 2018 навчальний рік вихователем в  ДНЗ №16,а

з вересня 2019 року працює практичним психологом  ДНЗ №5.

 

Кратасюк Ірина Юріївна, музичний керівник, народилась 23 липня 1994 року.

Закінчила у 2013 році Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю « Музичне мистецтво», здобула кваліфікацію музичний керівник, вчитель музики. У 2017 році здобула ступінь бакалавра у Житомирському державному університеті ім. І. Франка за напрямом «Історія» та здобула кваліфікацію вчителя історії. У 2018 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, здобула ступінь магістра за напрямом «Середня освіта ( Історія)» та здобула кваліфікацію викладач історії, вчитель історії та правознавства.

Педагогічну діяльність розпочала з 2013 року у ДНЗ № 26, з 1 жовтня 2019 року працює музичним керівником у ДНЗ № 5.

            Король Жанна Миколаївна  – помічник вихователя

                                                                    Сидорчук Лариса Федорівна- помічник вихователя

                                           Журавська Оксана Володимирівна-  помічник вихователя