Колектив

 

              Сінько Аліна Борисівна,

вихователь, народилась 25 червня 1973р.

 Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1992р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь в дошкільному закладі.

Педагогічну діяльність розпочала з 1992р. у ДНЗ №5.

У 2009р. за результатами атестації присвоєно звання вихователь-методист.

У 2018р підвищила кваліфікацію у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Алла Анатоліївна вихователь, народилась 18 вересня 1972 року.

Закінчила у 1991році Бердичівське педагогічне училище за спеціальнстю «Дошкільна освіта», здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку.

Педагогічну діяльність розпочала у  вересні 1991році в дитячому садочку села Андріяшівка на посаді вихователь, а з листопада 2001року працює вихователем в  ЗДО№5 «Вербиченька» м.Бердичева.

Яремчук Оксана Олександрівна, вихователь, народилася 10 квітня 1981р.

Закінчила бердичівське педагогічне училище у 2000р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, організатор фізичного виховання; Житомирський державний університет ім.. І.Франка у 2003р. за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів.

Педагогічну діяльність розпочала з 20 вересня 2000р. у ДНЗ №5 вихователем.

У 2019р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», нагороджена Грамотами управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради.

Наумова Тетяна Василівна вихователь старшої групи, народилася 24 квітня 1988р.

Закінчила у 2007 році Бердичівський педагогічний коледж за спеціальність «Дошкільна освіта» здобула кваліфікацію –  вихователь логопедичних груп.

У 2010 році закінчила «Київський університет імені Б.Д.Грінченка за спеціальністю «Дошкільна освіта» здобула кваліфікацію – організатор дошкільної освіти, вихователь.

З 2009 – по 2014 роках працювала на посаді інструктор з фізичного виховання.

З 2014 й досі перебуває на посаді вихователь .

За результатами атестації 2020 року присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії».

        Редич Лариса Василівна, вихователь, народилась 2 жовтня 1978 року.

        Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1997р. за спеціальністю «Дошкільне виховання», присвоєно кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку, керівник образотворчої діяльності в дошкільному закладі; Житомирський державний педагогічний університет ім. Івана Франка у 2003р. і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.

          З серпня 2012р. працює вихователем у ДНЗ № 5.

          У 2015р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Степанюк Олена Василівна,вихователь,народилася 13 січня 1994.Закінчила в 2013 Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю “Дошкільна Освіта”, здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку з правом навчання англійської мови.У 2017 здобула ступінь бакалавра у Житомирському державному університеті ім. І. Франка за напрямом Іноземна Філологія та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови та зарубіжної літератури. У 2019р підвищила кваліфікацію у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Скомаровська Ганна Іванівна, вихователь, народилася 25 травня 1992 року.

Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2011р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку. У 2014 р. здобуло ступінь бакалавра в Житомирському  державному  університеті  ім.. І. Франка за напрямком Дошкільна освіта та здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку. У 2015 р. здобула ступінь спеціаліста в Житомирському державному університеті ім.. І. Франка отримала повну вищу освіту за спеціальністю Дошкільна освіта, здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку.

Педагогічну діяльність розпочала з 1 березня 2011р. у  ДНЗ №5 вихователь.

У 2018 році за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».

Радківська Дарина Олегівна, вихователь, народилася 13 вересня 1997 року. В 2016 році закінчила Бердичівський педагогічний коледж з спеціальністю “Дошкільна освіта”, здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку з правом викладання англійської мови. Педагогічну діяльність почала 2016 році. Стаж роботи вихователя 4 роки. Стаж роботи керівника гуртка — 4 роки.

Василинчик  Яна Олександрівна, вихователь старшої групи, народилась  29 жовтня 1995 року.

Закінчила у 2014 році Бердичівський педагогічний коледж Житомирської обласної ради за спеціальністю «Дошкільна освіта» та  здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, вихователь логопедичних груп.

Закінчила у2018 році Житомирський державний університет імені І.Франка за спеціальністю «Філологія» та здобула кваліфікацію бакалавр філології, вчитель української мови та літератури.

Педагогічну діяльність розпочала з 1 вересня 2019 року у ДНЗ № 5 «Вербиченька» . 

Василинчик Інна Володимирівна, вихователь логопедичної групи ЗНМ, народилася 3 листопада 1977 року.

Закінчила у 2006 році Бердичівський педагогічний коледж Житомирської обласної ради за спеціальністю «Дошкільна освіта» і здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку.

Педагогічну діяльність розпочала у 2006 році у ДНЗ 5 «Вербиченька».

За результатами атестаціі 2016 року підтверджено 11 тарифний розряд.

У 2011 році була нагороджена дипломом I ступеня обласної постійно діючої виставки Сучасна освіта Житомирщини 2012 та отримала відзнаку року напрямку «Найкращі в освіті».

У 2017 році отримала сертифікат за участь у роботі регіональної науково-практичної конференції «Дошкільна освіта Бердичівщини, актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку». Нагороджена почесними грамотами Управління освіти і науки виконкому бердичівської міської ради.

 

 

 

 

 

 

Інжиєвська Аліна Володимирівна, вихователь 1 молодшої групи «Грайлики»,  керівник гуртка з англійської мови, народилась 29 березня  1997р.

            Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2016р. за спеціальністю «Дошкільна освіта», здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку, з правом викладання англійської мови. У 2019 закінчила Національний авіаційний університет і здобула ступінь бакалавра.

            Свою педагогічну діяльність розпочала у 2016 році вихователем середньої групи та керівником гуртка англійської мови «English speaker».  З 2017 року працює з дітьми 3-го року життя.

 

 

Мельничук Олеся Юріївна, вихователь , народилась 25 квітня 2000 р.

 Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2019 р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь з правом викладання англійської мови . Навчаюсь на заочній формі навчання у Житомирському державному педагогічному університеті імені Івана Франка з 2017 року на спеціальності «Початкова освіта».

Педагогічну діяльність розпочала з 19 листопада 2018 р. у ЗДО№5 «Вербиченька».

Тарасенко Світлана Василівна, вихователь групи «Грайлики», народилася 22 серпня 2000р.

Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2019р., по спеціальності « Дошкільне виховання» за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, вихователь логопедичних груп.

Навчається на 1 курсі Житомирського державного університету ім.Івана Франка.

З 2 жовтня 2018р. працює вихователем дошкільного навчального закладу№ 5.

Федорова Наталія Анатоліївна  практичний психолог,народилась

4 вересня 1977 року.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1996 році  по спеціальності

 « Дошкільне виховання» за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку;

Житомирський державний університет ім. І.Франка у 2004 році за спеціальністю « Початкове навчання . Психологія» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів та практичного психолога у закладах освіти.

Працювала 2017- 2018 навчальний рік вихователем в  ДНЗ №16,а

з вересня 2019 року працює практичним психологом  ДНЗ №5.

 

Кратасюк Ірина Юріївна, музичний керівник, народилась 23 липня 1994 року.

Закінчила у 2013 році Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю « Музичне мистецтво», здобула кваліфікацію музичний керівник, вчитель музики. У 2017 році здобула ступінь бакалавра у Житомирському державному університеті ім. І. Франка за напрямом «Історія» та здобула кваліфікацію вчителя історії. У 2018 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, здобула ступінь магістра за напрямом «Середня освіта ( Історія)» та здобула кваліфікацію викладач історії, вчитель історії та правознавства.

Педагогічну діяльність розпочала з 2013 року у ДНЗ № 26, з 1 жовтня 2019 року працює музичним керівником у ДНЗ № 5.

Ткачук Ірина Анатоліївна, фізінструктор, народилася 16 лютого 1982 року. Закінчила в 2017 році Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю  «Дошкільна освіта», здобула кваліфікацію   «вихователь дітей дошкільного віку». На посаді фізінструктора з 2017 року.

            Король Жанна Миколаївна  – помічник вихователя

                                                                    Сидорчук Лариса Федорівна- помічник вихователя

                                           Журавська Оксана Володимирівна-  помічник вихователя

                                           Поліщук Неля Броніславівна- машиніст з прання та ремонту машин

 

                                 Бачинська Лілія Адамівна- прибиральник службових приміщень

 

Назарчук  Надія Михайлівна – костелянка

Макарова Світлана Валентинівна- кухар

Огневюк Катерина Олексіївна- підсобний робітник

 

Кравчук Тетяна Зигмундівна- помічник вихователя

 

 

Михайленко Надія Володимирівна- помічник вихователя