«Ми роду козацького діти!»

В рамках тематичного Дня українського козацтва в нашому дошкільному навчальному закладі відбулась музично-спортивна розвага «Ми роду козацького діти!». Участь у святі прийняли вихованці старшої групи «Мрійники».
Ведуча свята, вихователь Тетяна Василівна Наумова, нагадала учасникам та гостям про найдивніше осіннє свято, яке отримало другу назву – Козацька Покрова, діти продемонстрували гарні знання про те, хто такі козаки, козацьку символіку, їх побут, традиції.
Сценарій розваги пронизано патріотичними віршами, бадьорими запальними козацькими таночками, українськими піснями. Найбільше дітям сподобалось брати участь у розвагах, естафетах, змаганнях, грати у народні ігри такі як: «Перенеси ядро», «Перетягування канату», «Тачка», «Переправа».
Всі дівчатка і хлопчики пройнялись духом патріотизму, прагнули бути схожими на сильних, мужніх, відважних воїнів-козаків. Протягом свята у всіх дітей панував піднесений, радісний настрій.
Кульмінацією свята було те, що діти пригощались короваєм
Козацьке свято надовго запам’ятається дошкільникам і маємо надію, на те, що виховані на історичних подіях та традиціях, виростуть справжніми громадянами нашої України, справжніми патріотами нашого рідного міста Бердичева, які будуть примножувати здобутки та славу українського народу.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *