English for kids

ААААРРПР

 

Презентація з англійської мови для 1 класу на тему "Тварини"

 

 

 

funny_Листопад_2013

10 причин вивчення англійської з дитинства

Знання англійської мови є невід’ємним елементом сучасної успішної людини. Але, як свідчить практика, вивчити англійську мову дорослій людині набагато складніше, ніж дитині.Саме тому ми запрошуємо дітей вже з раннього віку вивчати англійську, для того щоб малюк міг вивчати іноземну мову паралельно з рідною, весело граючись і всебічно розвиваючись.Багатьом батькам складно усвідомити, що їх малюк вже в такому віці може вчити англійську, вони не вірять, поки не спробують, в успіхи дитини. Тому ми наводимо десять вагомих причин, чому слід вивчати іноземну мову з раннього дитинства.

1. Двомовні діти розумніші

При вивченні іноземної мови, дитина швидше починає розуміти та розмовляти рідною, поглиблює знання з граматики як рідної, так і іноземної мови.

2. Зростання інтелекту дитини

Дослідження впливу білінгвізму на дітей доводить те, що вивчення декількох мов є відмінним способом не тільки розвивати мозкові м’язи, а й будувати нові! В одному з досліджень, опублікованому в «Nature», повідомлялось, що в мозку двомовних дітей значно більша щільність «сірої речовини», відповідно, вищий рівень інтелекту.

3. Впевненість в собі

Вивчення іноземної мови є однозначно корисним досвідом в будь-якому віці. Оскільки вивчення мови є інтуїтивно обумовленим і природним явищем для дітей, легкість і задоволення від навчання може підвищити їхню впевненість в собі і розігріти їх бажання пізнавати все більше нової інформації та прищепити любов до навчання.

4. Підвищення успішності в школі

Численні дослідження показали, що діти, які вивчають одну чи більше іноземних мов, показують набагато кращі результати на чисельних тестах з перевірки знань з різних предметів.

5. Навички читання

Дослідження Йоркського університету (Канада) свідчать, що двомовні діти мають перевагу в швидкості читання. Це досягається завдяки отриманому досвіду при вивченні іноземної мови, дитина краще розуміє і засвоює прочитану інформацію.

6. Конкурентні переваги

У сучасному світі, коли навіть при вступі до першого класу перевіряють знання, двомовні діти мають значні конкурентні переваги.

7. Сприйняття мови на слух

Якщо дитина з самого дитинства постійно чує декілька мов, вона починає краще сприймати інтонації, тони та звуки мови. Такі діти починають швидше говорити рідною мовою, вимовляють слова чітко та впевнено. А ще можуть гарно проявляти себе на сцені.

8. Подорожі без обмежень у спілкуванні

Вирушаючи за кордон, Ваша дитина буде впевнено почувати себе на екскурсіях, в спілкуванні з іноземцями, в готелях та музеях. Англомовні діти швидко знайдуть собі нових друзів та по поверненню додому продовжать листування, закріплюючи та поглиблюючи свої знання з англійської.

9. Необмежене спілкування

Англійська – мова світу. Англомовним дітям легко спілкуватись з іноземцями, викладачами, родичами та друзями з інших країн, слухати англомовні пісні, читати книги та переглядати фільми на мові оригіналу.

10. Підтримка сім`ї

Вивчати мову разом із сім’єю – це те, що ви можете зробити вдома, на дозвіллі. Нехай навчання приносить Вам лише задоволення!